|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Брелок для авто ключів зі кристалом "Man", що світиться, - це не тільки практичний аксесуар, але і стильна прикраса для Вашого ключового набору. Виготовлений з якісних матеріалів, цей брелок не тільки витримає повсякденне використання, а й підкреслить Вашу індивідуальність завдяки унікальному дизайну з підсвічуванням. Характеристики:
- Матеріал: високоякісний метал та кристал.
- Підсвічування: світлодіодне, активується при русі.
- Колір підсвічування: кольоровий.
- Довжина брелока: 10 см.
- Вага: 30 г.
- Кріплення: кільце для ключів. Цей брелок стане відмінним доповненням до ваших ключів завдяки своїй функції підсвічування, що активується рухом. Кристал, що світиться, не тільки прикрашає аксесуар, але і робить його помітним у темний час доби, що спрощує пошук ключів у сумці або кишені. Переваги:
- Унікальний дизайн.
- Довговічність та надійність матеріалів.
- Функціональність: легко знаходити у темряві.
- Універсальність: підходить як чоловікам, так і жінкам. В інтернет-магазині "Soroka" ми пропонуємо лише якісні товари, які проходять ретельний відбір. Купуючи брелок для авто ключів зі кристалом "Man", що світиться у нас, Ви отримуєте не тільки стильний аксесуар, але і гарантію якості. Оформіть замовлення на нашому сайті і ми забезпечимо швидку доставку по всій Україні.
Брелок для авто ключів зі кристалом, що світиться, Man
В наявності
Артикул: 77712088
38 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Новий відгук або коментар